Bir çok özelliğe sahip ve
kullanımı kolay CRM yazılımı

Görev Yönetimi

Karmaşık görev yönetimlerinin aksine, gelişmiş takvim ve liste görünümüyle mobil aygıtlardan görevleri yönetmeniz Crivedo ile oldukça basit.

Müşteri Yönetimi

Gelişmiş müşteri modülüyle müşterilerinize ait tüm işlemleri tek bir ekrandan kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Operasyon Verimliliğini Zirveye Taşıyın

Satış Yönetimi

Satış ekibinizin tekliflendirme sürecinden satış sürecine kadar kolay yönetim sağlayabileceği, basitleştirilmiş satış yönetim modülü

Depo / Stok Yönetimi

Çoklu depo ve alt depo sınırlaması olmadan, ürün giriş çıkışlarınızı kolaylıkla yönetebileceğiniz profesyonel depo stok yönetim modülü

Ekibinizi Yönetmenin Kolay Yolu

Hızlı Satış Modülü

Saha, Depo veya Mağaza gibi alanlarda müşteriye doğrudan satış yapabileceğiniz ve sanalpos ile tahsilat alabileceğiniz pratik satış özelliği Crivedo’da.

Perakende Satış

Çoklu şube/mağaza yapısına uygun, web tabanlı perakende barkodlu satış modülüyle satışlarınızdan anlık haberdar olun.

Mobil Uyumlu Kulanıcı Dostu Ekranlar

Core Marketing Group
Tolga Erten / Kurucu


Crivedo yazılımı hizmet verdiğimiz Henkel, Savola ve Pakmaya gibi kurumsal markaların depo stok yönetim ihtiyacını tam anlamıyla karşılayarak operasyonda ekibimize kolaylık sağlamaktadır.


Mükemmel


Deniz Tanıtım Organizasyon
Deniz Kandemir / KURUCU


Eczacıbaşı holdingin bir çok bölgede bulunan depolarında süreç takibi için aradığımız pratik ve kullanışlı yazılım ihtiyacımızı Crivedo ile kolaylıkla çözüme ulaştırdık.


Mükemmel


Crivedo Blog

İşletmeniz için Crivedo'nun avantajlarından yararlanın.
Satış Yönetimi

Teklif, Sipariş, Fatura ve İrsaliye süreçleriyle satış operasyonunuzu kolaylkla yönetebileceğiniz gelişmiş satış yönetimi Crivedo'da. İşletmeler için satış yönetimi Crivedo ile artık çok kolay.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Yeni nesil mobil arayüzü ile birçok işlemi anlaşılır ve basit bir şekilde tamamlayabilir, sizler için planlanan kullanıcı dostu sayfa yapısı ile Crivedo'yu tüm cihazlardan yönetebilirsiniz.

Hızlı Sipariş Modülü

İster satış ekbinizin, ister diğer satış kanallarınızdan alınan siparişlerinizin hazırlanması ve kargolanmasına kadar operasyonunuzda süreçleri geciktirecek tüm problemlerin çözümü Crivedo'da.

eczacibaşı
henkel
yudum
sırma
savola
pakmaya
bref
clin
defans
detan
dixi
egos
yudum
okey
persil
perwoll
pril
selin
selpak
solo
vernel
tursil
unibaby
frii