Bir çok özelliğe sahip ve
kullanımı kolay CRM yazılımı

Crivedo; işletmelerin satış, pazarlama ve iş süreçlerinin doğru ve pratik yönetilmesi için düşünülmüş bir çok özelliği barındırmakta ve operasyon yükünüzü en aza indirerek süreçlerinizi kolaylıkla yönetmenize olanak verir.

Bizi Tercih Edenler

Core Marketing Group
Tolga Erten / Kurucu


Crivedo yazılımı hizmet verdiğimiz Henkel, Savola ve Pakmaya gibi kurumsal markaların depo stok yönetim ihtiyacını tam anlamıyla karşılayarak operasyonda ekibimize kolaylık sağlamaktadır.


Mükemmel


Deniz Tanıtım Organizasyon
Deniz Kandemir / KURUCU


Eczacıbaşı holdingin bir çok bölgede bulunan depolarında süreç takibi için aradığımız pratik ve kullanışlı yazılım ihtiyacımızı Crivedo ile kolaylıkla çözüme ulaştırdık.


Mükemmel


Crivedo Blog

İşletmeniz için Crivedo'nun avantajlarından yararlanın.
Satış Yönetimi

Teklif, Sipariş, Fatura ve İrsaliye süreçleriyle satış operasyonunuzu kolaylkla yönetebileceğiniz gelişmiş satış yönetimi Crivedo'da. İşletmeler için satış yönetimi Crivedo ile artık çok kolay.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Yeni nesil mobil arayüzü ile birçok işlemi anlaşılır ve basit bir şekilde tamamlayabilir, sizler için planlanan kullanıcı dostu sayfa yapısı ile Crivedo'yu tüm cihazlardan yönetebilirsiniz.

Hızlı Sipariş Modülü

İster satış ekbinizin, ister diğer satış kanallarınızdan alınan siparişlerinizin hazırlanması ve kargolanmasına kadar operasyonunuzda süreçleri geciktirecek tüm problemlerin çözümü Crivedo'da.